Zaznacz stronę

Place zabaw są idealnym rozwiązaniem w każdym domu, ponieważ sprawiają wielką frajdę wszystkim dzieciom. Ich wybór oraz różnorodność sprawia, że możemy na swoim podwórku stworzyć magiczną wyspę, która idealnie sprawdzi się w letnie popołudnia.

Na co zwracać uwagę przy zakupie dmuchańca?

Dmuchane place zabaw są bardzo atrakcyjne z punktu widzenia dzieci. W sezonie letnim możemy zdecydować się na zjeżdżalnię połączoną z basenem, co z pewnością przyniesie ochłodę w upalne dni. Jeśli więc zdecydowaliśmy się na tego typu atrakcje, warto wiedzieć na co zwracać uwagę:

  • materiał wykonania – musi być odporny i wytrzymały;

  • model – do wyboru jest wiele rodzajów dmuchanych placów zabaw;

  • atesty – tu musimy zachować szczególną ostrożność, ponieważ zakup dmuchańca bez atestu jest bardzo ryzykowny;

  • okres gwarancji na plac zabaw i pompę;

  • wielkość – jeśli mamy kilka dzieci, warto zdecydować się na rozbudowany wariant wieloosobowy.

Pamiętajmy, że dmuchane place zabaw są znakomitą zabawą dla każdego dziecka, dlatego jeśli posiadamy na podwórku trochę miejsca, warto zainwestować w tego typu akcesoria.

Karaibska wyspa

Place zabaw typu dmuchanego są dostępne w wielu wariantach rozmiarowych oraz tematycznych. Intensywne kolory oraz atrakcyjne kształty sprawiają, że zabawa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, natomiast możliwość wspólnego korzystania (w przypadku dmuchańców wieloosobowych) wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem sprawia, że dzieci jeszcze chętniej bawią się na takich przydomowych placach zabaw.