Zaznacz stronę

Dzieci uwielbiają jazdę. Czy to samochodem, czy pociągiem. Każdy pojazd się nada. Są jednakże pojazdy przeznaczone stricte dla dzieci – te sprawią im najwięcej radości. Jeśli zatem jesteś rodzicem takiego rozbrykanego kierowcy, to spójrz na naszą propozycję. Oto najlepsze pojazdy dla dzieci!

Może i quady, oraz samochody elektryczne nie są specjalizacją marki Smoby, ale trzeba przyznać, że posiadają kilka bardzo udanych modeli.

Smoby Quad X-Power elektryczny różowy akumulator

quad smoby, dla dziewczynek, dla dziewczynki, quad elektryczny, pojazd elektryczny, brykacze.pl

Świetny quad, który idealnie nada się na prezent dla dziewczynki. Może być używany przez dzieci od 3 lat, oraz osiąga prędkość do 5 km/h. Uroczy, różowy kolor powinien przypaść do gustu każdej małej fance motoryzacji.

INJUSA Mercedes Benz AMG GT 6V R/C Edycja Specjalna

injusa, samochód dla dzieci, samochód elektryczny, jeździk elektryczny, jeździki elektryczne

Świetny, luksusowy jeździk elektryczny dla dzieci. Najprawdziwszy Mercedes! Teraz Twoje dziecko może mieć świetne auto, którego pozazdrości mu nawet tata. 🙂
Auto posiada działające światła, realistyczny dźwięk silnika, a nawet składane lusterka i klakson!

Feber Samochód Na Akumulator 6V Ferrari

feber, samochód dla dzieci, ferrari, jeździk elektryczny, feber, brykacze.pl

Przepiękne czerwone auto dla dzieci! Ten jeździk elektryczny wygląda jak prawdziwe, prestiżowe Ferrari. Dzięki 6V akumulatorowi, pojazd porusza się z prędkością maksymalną 4 km/h.

INJUSA Samochód Na Akumulator Mercedes 12V

injusa, mercedes bez, jeździk elektryczny, pojazd elektryczny, samochodzik dla dzieci

Piękny, biały Mercedes o sportowym wyglądzie. Jest to cudowny jeździk elektryczny dla dzieci, który może osiągnąć do 5 km/h, posiada świecące światła, oraz może być zdalnie sterowany przy pomocy aplikacji na smartfony.

FEBER Mój Śliczny Jednorożec na akumulator 12V

feber, jednorożec, na akumulator, brykacze.pl

Dla dziewczynek w wieku od 3 lat świetnym prezentem będzie jednorożec! Każda dziewczynka kocha jednorożce, więc ten elektryczny jeździk na pewno się spodoba. Można na nim nie tylko jeździć, ale także go czesać i opiekować się nim.