Zaznacz stronę

Trampolining to coraz bardziej zyskujący na popularności sport. Warto zauważyć, że jest on również stosunkowo drogi, biorąc pod uwagę regularne odwiedziny specjalistycznych parków.

Jednakże nie musisz wcale chodzić do parku, żeby móc poskakać. W końcu pojawiają się na rynku producenci porządnych trampolin, na których z powodzeniem możemy skakać w zaciszu własnego ogrodu. Jednym z nich jest Berg – firma, która zajmuje się produkcją wyjątkowej jakości zabawek – trampolin i gokartów.

Trampoliny ogrodowe Berg

Trampoliny tego producenta wyróżnia niezwykła jakość. Są to produkty najwyższej klasy, więc nie musimy się obawiać o ich trwałość, oraz bezpieczeństwo używających dzieci. Trampoliny Berg posiadają również wspaniały nowoczesny design, który idealnie pasuje do każdego ogrodu.

Trampoliny dla dzieci – Berg Talent

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina berg, brykacze.pl

Seria Berg Talent to trampoliny ogrodowe przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Posiadają stosunkowo nieduży udźwig, bo zalecane obciążenie osoby skaczącej wynosi maksymalnie 50 kg, ale testowana była pod obciążeniem 150 kg, więc myślę, że to spory margines błędu.

Trampoliny dla dzieci – Berg Favorit

trampolina berg, trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, brykacze.pl

Jest to drugi model trampolin dla dzieci Berg. Ten jest dostępny w nieco większych rozmiarach, a także mogą z niego korzystać większe dzieci. Jest to model przeznaczony dla dzieci – czy to nowych skoczków, czy doświadczonych trampoliniarzy.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych – Berg Champion

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina berg, brykacze.pl

Trampolina Berg Champion to świetny wybór dla doświadczonych skoczków. Maksymalna waga to 110 kg, więc mogą skakać również dorośli. Ta trampolina posiada najlepsze sprężyny Twinspring Gold, które zwiększają pole idealnego wybicia. Dzięki temu frajda jest jeszcze większa.

Profesjonalne trampoliny ogrodowe – Berg Elite+

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl, berg

Trampoliny z serii Berg Elite+ to najlepszy model na świecie. Posiada najwyższej klasy osprzęt: sprężyny Twinspring Gold, oraz matę z technologią AirFlow. Dzięki temu możliwe jest profesjonalne skakanie sportowe.