Zaznacz stronę

Szukając prezentu dla naszych dzieci, zależy nam zawsze na tym, żeby były wysokiej jakości – dawały dużo radości, oraz były wytrzymałe. Nie chcielibyśmy, żeby zabawka po chwili się zepsuła, prawda?

Idealnym rozwiązaniem jest wybór zabawek sprawdzonych marek. Czasem warto trochę dopłacić, by kupić zabawkę, która posłuży przez lata. Zwłaszcza jeśli kupujemy zabawki ogrodowe, które z reguły kosztują troszkę więcej, warto, by te pieniądze były dobrą inwestycją.

Jedną z takich marek, którym można śmiało zaufać, jest Smoby. Francuski producent zabawek oferuje bardzo bogaty wybór dla dzieci w różnym wieku. Są to zabawki do domu i do ogrodu, bardzo różnego rodzaju i przeznaczenia. Posiadają również świetne wielofunkcyjne place zabaw.

Teraz można kupić zabawki Smoby w oficjalnym polskim sklepie – e-Smoby.pl. Jest to sprawdzony dystrybutor, który współpracuje z francuską marką. Mamy zatem pewność że to oryginalne zabawki, oraz profesjonalna obsługa, która reprezentuje renomę światowej marki.

Zabawki ogrodowe Smoby

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci

Nieodłącznym elementem każdego placu zabaw jest zjeżdżalnia. Jeśli chcesz zbudować przydomowy plac zabaw dla swoich dzieci we własnym ogrodzie, to sugerujemy zjeżdżalnie producenta Smoby.

Smoby Zjeżdżalnia Funny 200 cm Ślizg Wodny

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Klasyczna zjeżdżalnia ogrodowa, która od konkurencji wyróżnia się tym, że posiada możliwość podłączenia węża ogrodowego, by uzyskać ślizg wodny. Dodatkowo drabinka jest antypoślizgowa, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo dziecka.

Zjeżdżalnia dla dzieci Smoby XS Disney Princess

różowa zjeżdżalnia, zjeżdżalnia do domu, mała zjeżdżalnia smoby, mała zjeżdżalnia, brykacze.pl

Śliczna zjeżdżalnia dla najmłodszych – Smoby XS Slide. Zjeżdżalnia na licencji Disney Princess z obrazkiem księżniczek, oraz w uroczym różowym kolorze. Idealna dla dziewczynek.

Zjeżdżalnia dla dzieci Smoby Megagliss 2 w 1

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia do ogrodu, zjeżdżalnia modułowa, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Wielka zjeżdżalnia o ślizgu długości 375 cm. Składa się z dwóch łączonych modułów, dzięki czemu można ją przekształcić w mniejszą zjeżdżalnię.

Place zabaw dla dzieci Smoby

Plastikowe place zabaw to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz wiele atrakcji ogrodowych skumulowanych w jednej zabawce. Zazwyczaj posiadają wiele funkcji i może się na nich bawić kilkoro dzieci jednocześnie.

Smoby Wieża Wspinaczkowa ze zjeżdżalnią

zjeżdżalnia dla dzieci, wieża wspinaczkowa, wspinaczka dla dzieci, zabawka ogrodowa, smoby

Wieża wspinaczkowa posiada kilka wspaniałych zabaw dla dzieci. Po pierwsze, 3 ścianki do wspinaczki, dzięki czemu kilkoro dzieci może się bawić jednocześnie. Po drugie rurkę zjazdową. Po trzecie zjeżdżalnię.

Wielofunkcyjny plac zabaw Smoby

plac zabaw dla dzieci, plac zabaw do ogrodu, plastikowy plac zabaw, smoby plac zabaw

Świetna zabawka ogrodowa, która jest w stanie zadowolić całą gromadkę maluchów. Posiada niespotykaną ilość atrakcji w jednym miejscu. Mamy tutaj uwielbianą przez dzieci koszykówkę, ale również piłkę nożną, a także świetną zjeżdżalnię, oraz stolik piknikowy z ławeczkami.

Domek z huśtawką i zjeżdżalnią Smoby

domek dla dzieci, huśtawka ogrodowa, huśtawka smoby, domek plastikowy dla dzieci, brykacze.pl

Wspaniały plac zabaw dla dzieci połączony z domkiem. Znalazły się tu najpopularniejsze zabawki ogrodowe: mała zjeżdżalnia wychodząca z domku, oraz bezpieczna nawet dla najmłodszych huśtawka dla dzieci ze zdejmowanym zabezpieczeniem.