Zaznacz stronę

Poszukiwania zabawek dla dzieci to od zawsze spory problem dla rodziców. Mają oni przecież tak wiele dostępnych sklepów, modeli, firm i przede wszystkim zabawek licencjonowanych, że wybór jest wręcz niemożliwy.

Szukamy zabawek w sieci

W Internecie przede wszystkim swój triumf od dawna święcą popularne portale aukcyjne, na których to konta mają większe i mniejsze sklepy z zabawkami, znani producenci i wielu innych. Konkurencja cenowa jest korzystna dla klienta, ale walka o cenę zawsze rodzi pewne zagrożenie, chodzi tutaj naturalnie o podróbki. Wielu nieuczciwych sprzedawców sprowadza podróbki znanych towarów z Chin sprzedając je jako oryginały, nierzadko z licencją. Kolejną rzeczą jest retuszowanie zdjęć lub celowe wprowadzenie w błąd klienta pokazując miniaturowe budżetowe wersje znanych zabawek, które jednak w opisie mają skrzętnie ukryte swoje mniejsze rozmiary.

To gdzie w takim razie szukać?

Odpowiedź na to pytanie jest szalenie prosta. Należy szukać w uznanych sklepach internetowych, które posiadają własne strony internetowe i odpowiadają za jakość swoją wypracowaną przez wiele lat marką. Wielu klientów poleca sklep z zabawkami brykacze jako miejsce pełne oryginalnych produktów w najlepszych cenach. Dostępne jest również kilka innych sieciowych sklepów, które także nie kalają się sprzedażą niepełnowartościowego produktu z prostych względów, budowaną wiele lat renomę bardzo łatwo jest stracić. Odbudowanie relacji z klientami natomiast to często rzecz niemożliwa do wykonania w krótkim czasie.